Wynajem busów na pielgrzymki Kielce


Pielgrzymka, pielgrzymki czyli początkowo podróż wędrówka piesza podejmowana  z pobudek religijnych do miejsc uznawanych za święte w celu nawiedzenia miejsca kultu religijnego w celu spełnienia aktu religijnego oraz czynienia pokuty. We współczesnym czasie pielgrzymki autokarowe to komfortowa podróż do miejsc kultu religijnego. Oferujemy Państwu wynajem rżnego rodzaju środków transportu ( autobusów, busów, autokarów ) w celu bezpiecznego i komfortowego dotarcia do takich  miejsc jak: Częstochowa Jasna Góra, Niepokalanów, Licheń, śladem Jana Pawła II do Krakowa Łagiewniki, Wadowice, Kalwarii Zebrydowskiej.
Nasze komfortowe autokary  oferowane w bardzo atrakcyjnych cenach spełniają wszystkie wymagane standardy.
Przewóz pielgrzymów autobusami to czas potrzebny na wyciszenie się i należyte przeżycie pobytu w niezwykłych miejscach.

Jasna Góra to klasztor założony w 1382 roku przez zakon Paulinów. Z Jasną Górą od początku związany był obraz MB (nazywany Czarną Madonną). Pani Jasno-Górska ma nadany tytuł Królowej Polski. Jasna Góra jest najważniejszym ośrodkiem pielgrzymkowym w Europie Środkowo-Wschodniej i jednym z największych i najważniejszych w świecie. Po Lourdes jest to drugie centrum kultu Maryjnego.
Licheń to sanktuarium Maryjne księży Marianów. Sanktuarium to często nazywane jest Częstochową PN. Znajduje się tam niewielki obraz MBL w drewnianym kościółku z 1728r. odbudowanym w 1971